замовити зворотній дзвінок
внесення та перевірка інформації з Єдиної бази даних звітів про оцінку

Про компанію

 

Наша команда.

Команда, яка має позитивний досвід роботи, як з Замовником (Укренерго,   Міністерство освіти і науки України, Фонд державного майна України, Північно-західної та Північної залізничної дороги і тому подібне), так і постачальниками – членами Асоціації промисловців і підприємців товарів, робіт і послуг) з питань підготовки, проведення та захисту інтересів на адресу державних закупівель.

Наявність персональних консультантів  та юридичного радника дозволяє проводити тендер з високою якістю та допомогти учасникам як новачкам так і з досвідом заробляти на ринку державних закупівель за нашої підтримки при забезпечення Вас  в організаційному, юридичному та технічному напрямках.

Наші фахівці мають позитивний досвід у наданні послуг на фінансових ринках, що дозволяє запропонувати Вам сучасні послуги при проведенні електронних торгів, враховуючи найкращі стандарти поєднання брокерських та консультаційних послуг у сфері державних закупівель.

 

Про майданчик.

Авторизований електронний майданчик – авторизована уповноваженим органом інформаційно – телекомунікаційна система, яка є частиною електронної системи закупівель та забезпечує реєстрацію осіб, автоматичне розміщення, отримання і передачу інформації та документів під час проведення тендеру закупівель, користування сервісами з автоматичним обміном інформації.

Розроблений нами електронний майданчик має зручний та зрозумілий інтерфейс, який зробив процес торгів доступним і зрозумілим для усіх  учасників публічних закупівель.

На електронному майданчику Ви маєте можливість приймати участь, як у державних, так і комерційних тендерах, де до процедури закупівлі має доступ кожен бажаючий взяти в них участь.

Висловлюємо подяку всім своїм клієнтам та партнерам за виявлений інтерес і довіру до нашої компанії та сподіваємося, що кількість наших прихильників буде тільки зростати, а ми зі свого сторони будемо робити все можливе, щоб ринок державних закупівель став прозоріше, конкурентніше та зростав з вашими статками.

 

СОДам
СУБ’ЄКТАМ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (СОД)
Оцінювачам
Оцінювачам зареєстрованим ФДМУ
Нотаріусам
або особам, які вчиняють дії щодо операції з відчуження об’єктів рухомого майна

Контакти